• Równe traktowanie miasta i wsi

  • Maksymalne pozyskiwanie środków europejskich na rozwój

  • Przyjazny urząd

  • Efektywne zamówienia publiczne

  • Nowoczesne szkolnictwo i edukacja

  • Rozwój infrastruktury, zwłaszcza drogowej, a w szczególności dróg powiatowych

Na kilka dni przed II turą wyborów ruszyła karuzela obietnic przedwyborczych. Wiadomo – taki to już czas w polityce. Nie dziwi, że każdy z kandydatów chce wypaść w tym wyścigu najlepiej. Cieszy natomiast, że w tym czasie myśli się dużo o potencjalnym wyborcy, o jego troskach i potrzebach.

Oferuje mu się często nawet więcej niż on sam potrzebuje. Jedni, przedstawiając swoje propozycje na dynamiczny rozwój Gminy nie mamią obietnicami bez pokrycia,  proponując sposób ich realizacji i finansowania w oparciu o rzeczowe wyliczenia. Inni przedstawiają w mętny sposób wydumane pomysły, często nie przystające do realiów. No, ale takie ich prawo. To my, wyborcy, musimy odsiać ziarno od plew. Musimy odpowiedzieć sobie czyje propozycje są bardziej wiarygodne? Który z kandydatów jest lepiej przygotowany do pełnienia funkcji burmistrza?

Drodzy Państwo, rządzenie Miastem i Gminą  to wielka odpowiedzialność. Wystarczająco dużo czasu zostało zmarnowane. Na eksperymenty nie ma już czasu, ani społecznego przyzwolenia. Naszej Gminie w obecnej sytuacji potrzebny jest człowiek z charakterem, zdecydowany, stanowczy, dynamiczny, konkretny, bo tylko taki jest w stanie wydźwignąć ją z zapaści inwestycyjnej. My już dziś postawiliśmy na Adama Zielnika, a wierzymy, że i Państwo za jakiś czas będziecie mogli powiedzieć, że dokonaliście trafnego wyboru, on na pewno Was nie zawiedzie. Dziękujemy Wam z góry za zaufanie.

 

Komitet Wyborczy Adama Zielnika