• Równe traktowanie miasta i wsi

  • Maksymalne pozyskiwanie środków europejskich na rozwój

  • Przyjazny urząd

  • Efektywne zamówienia publiczne

  • Nowoczesne szkolnictwo i edukacja

  • Rozwój infrastruktury, zwłaszcza drogowej, a w szczególności dróg powiatowych

Za nami wybory samorządowe AD 2014 łącznie z I turą wyborów na Burmistrza MiG Wolbrom. Wszystkim z Państwa, którzy obdarzyliście zaufaniem naszych kandydatów, (a w szczególności mnie :)) serdecznie dziękuję. Gwarantuję, że się nie zawiedziecie i nie rozczarujecie. Dzięki Waszemu zaufaniu jestem w II turze wyborów na burmistrza, a 7 naszych kandydatów zostało radnymi RM w Wolbromiu. Uzyskałem również mandat do Rady Powiatu w Olkuszu.

Wszystkim naszym Kandydatkom i Kandydatom, Koleżankom i Kolegom, współpracownikom i osobom dobrej woli, którzy pomagali nam w tych zmaganiach – również serdecznie dziękuję. Bez Was nie byłoby możliwe przebycie tak długiej drogi, w tak krótkim czasie. Proszę jeszcze o wytrzymanie kolejnych 2 tygodni.

Oczywiście, nie może się obyć bez serdecznych podziękowań dla mojej kochanej rodziny, która zjednoczyła się, stoi za nami murem i bez szemrania znosi uciążliwości kampanii.

Serdecznie dziękuję Kontrkandydatom za emocjonujący, pełen wrażeń i zwrotów akcji wieczór wyborczy. Tomkowi gratuluję wygranej w I turze, a wszystkim radnym wszystkich szczebli gratuluję uzyskania mandatów.
Przed nami II tura wyborów na burmistrza. Ze swej strony zapewniam, że nadal będę prowadził spokojną, merytoryczną kampanię, będę Państwa przekonywał do swoich racji, uzasadniał takie, a nie inne propozycje, przedstawiał dane, statystyki, wyliczenia oraz opinie ekspertów. Mam nadzieję, że Państwa przekonam ostatecznie do siebie, mojego programu i mojej wizji MiG Wolbrom.

Z poważaniem
Adam Zielnik